gullklokke1_550x733

Utdeling av gullklokker

Onsdag kveld hadde Rindalshytter ansattefest på Saga der to mann fikk gullklokke for 25 år i firmaet. Einar Olav Nordli har endatil vært ansatt i Rindalshytter siden 1971 men har ikke fått gullklokke før. Han fikk i tillegg en batterimaskin i gave siden han har avsluttet sin yrkeskarriere.

Storparten av tiden har han vært i lafthallen men har også vært med på montering av laftehyttene. Gratulerer, og en stor takk for lang og tro tjeneste, skriver Arnstein Reitan.

Den andre som fikk gullklokke er Oddbjørn Røen. Han startet i Rindalshytter i 1986 og er nå er bas i laftehallen. En gedigen takk og gratulasjon til ham også og vi håper å ha ham i arbeidsstokken i mange år.
 
En pokal skiftet eier etter at en meldaling hadde hatt den i alt for mange år, i følge enkelte. Premien ble denne gangen satt opp i hesteskokasting og Even Nerland vant foran Olav Elshaug.

 

gullklokke1_1024x1365
Oddbjørn Røen
gullklokke2_1024x768
Even Nerland knuste de 4 andre i finalen
gullklokke3
En godt fornøyd Oddbjørn Røen
gullklokke4
Nordli og Røen sammen med Emil Gåsvand og Steinar Skjeringstad
gullklokke5_1024x1365
Jublianten Einar Olav