
Inger Merethe Mogstad er leder
NAAF Region Midt avd. Møre og Romsdal - med nye side på Trollheimsporten
Tidligere var namnet Surnadal og Rindal astma- og allergiforening. Nå har alle lokallag slått se sammen til et Storlag kalla Region Midt, som er for Møre og Romsdal, Sør-Trøndelag og Nord-Trøndelag. Møre og Romsdal har egen avdeling emd sete i Ålesund. Leder er surnadalingen Inger Merethe Mogstad. Neste helg er det familieseminar på Dovrefjell Hotell.
NAAF Region Midt avd. Møre og Romsdal har tidligere vært medlem i Trollheimsporten gjennom lokallaget. Nå fortsetter de medlemsskapet gjennom Region Midt. Bli medlem - klikk her. Alle medlemmer her.
Du finner alt om NAAF her og på regionsidene her: Region Midt.
Nyhetene fra NAAF Region Midt avdeling Møre og Romsdal finner du her på Trollheimsporten.
9.-11. september blir det arrangert familieseminar på Dovrefjell Hotell. Det ber et årlig arrangement og er ei helg der heile familien, fra baby til besteforeldre, er velkommen til å være med. Tema for helga vil bli astma, allergi og eksem. Men det vil også bli forelest om inneklima, planter og mat.
Du kan lese meir om seminaret på regionsidene (region Midt).