Liverpool

Kristiansund farges Liverpoolrød!

Fredag 21. oktober kommer Liverpool-legenden Alan Kennedy til Kristiansund. Det samme gjør forfatter Ragnhild Lund Ansnes og hennes ektemann Jostein Ansnes. Roger Hojem og Rune Edøy i Spiceboys ønsker Liverpool-supportere fra hele Nordmøre velkommen til Kristiansund. Her er folk fra Surnadal, Sunndal eller Aure like velkommen som alle andre. Fellesnevneren er at dere har et hjerte som banker rødt!

Sammen med supportergrupperingen Spiceboys i Kristiansund innbyr de til en uforglemmelig rød aften i Handelens Hus. Vi ønsker Liverpool-supportere fra hele Nordmøre velkommen til Kristiansund, sier Roger Hojem i Spiceboys. (fra venstre Johnny Rotvær, Roger Hojem, Arve Kvalvik, Kjetil Johnsen og Rune Edøy).

 

 

 

 

 

Den tidligere Famntak-gitaristen Jostein Ansnes, som er født og oppvokst i Surnadal, skal lede showet i de ærverdige selskapslokalene i nordmørsbyen. Alan Kennedy skal snakke om storhetstiden til Liverpool på 70- og 80-tallet. Lund Ansnes skal snakke om hvordan hun jobbet da hun skrev den kritikerroste boken "Liverpoolhjerter" i fjor.
(Alan Kenedy og Ragnhild Lund Ansnes til venstre)

Også det nykomponerte Liverpoolkoret blir å se på scenen. De røde koristene er håndplukket og hentet inn fra alle korene i Kristiansund.

 

 

 

 

 

I sum blir dette garantert en kveld alle vil huske. Det er fortsatt mulig å melde seg på, sier Hojem.

All informasjon om Retrokvelden med Alan Kennedy ligger på hjemmesiden spiceboys.no. Her er det også informasjon om hvordan folk skal melde seg på. Ønskes ytterligere kommentarer vennligst ta kontakt med

Roger Hojem 412 56 220 eller
Rune Edøy 907 93 319